• Головна
  • Вібромоніторинг
  • NORMA-C
  • Система NORMA-VM

Система NORMA-VM

Стаціонарна система контролю параметрів вібрації, механічних величин і / або інших технологічних параметрів машинного обладнання.

Системи виготовляються відповідно до стандартів ДСТУ ГОСТ ISO 10816-1:2007, ГОСТ 25364-97, ДСТУ ГОСТ ISO 7919-1:2009, ГОСТ 27165-97, орієнтовані на європейські вимоги до надійності, ергономічності і естетичності.

ГНУЧКІСТЬ

Система має модульну конструкцію. Залежно від технічних завдань моніторингу і захисту підбираються модулі контролю і модулі логіки захистів, пристрої запису і візуалізації даних, обладнання комутації та забезпечення безперебійної роботи системи.

Система масштабируема, і може поетапно розширюватися від контролю одного агрегату, або навіть одного його вузла, до моніторингу за все ключового обладнання підприємства.

НАДІЙНІСТЬ

Надійність системи забезпечена високою безвідмовністю і невибагливістю компонентів, розмежуванням функціональності, резервуванням і глибокої самодіагностикою стану системи.

Вимірювальні канали є апаратно-незалежними, тобто вихід з ладу одного модуля не обмежує функціональність цілої групи каналів. Модулі легко замінюються без відключення системи від живлення.

Дані резервуються на SD-карті модуля контролю і не втрачаються в разі тимчасового розриву зв'язку системи з комп'ютером.

Стабільність живлення системи забезпечена дублюванням крейтових вторинних блоків живлення, застосуванням блоку безперебійного живлення з АВР, і пристроїв захисту від імпульсних завад.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

  •    Контроль вибрации ротора и опор в соответствии с ПТЭ 8.4.26 или по другим алгоритмам, контроль осевого сдвига, расширений и удлинений ротора, частоты вращения и/или других параметров;
  •    Синхронизация каналов измерений по протоколу PTPv2;
  •    Время реакции на событие до 40 мс. Настраиваемая задержка срабатывания;
  •    Выдача сигналов тревоги во внешние системы сигнализации и защиты. Светодиодная индикация срабатывания реле;
  •    Интеграция с АСУ ТП предприятия на уровне полевой аппаратуры по линии 4...20мA и/или на уровне приборов контроля по Ethernet, Modbus TCP/IP и/или линии 4…20мА;
  •    Обмен данными с компьютером для визуализации, обработки и хранения данных, настройки уставок, тестирования и переконфигурирования модулей в специализированном ПО;

БЕЗПЕКА

Система надає кілька рівнів доступу: оператор / діагност / адміністратор , захищених паролями. Для авторизованих користувачів реалізована можливість входу в систему за допомогою вбудованого web інтерфейсу з будь-якої точки світу.

Offcanvas (3)

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.